Apel do Rafała Trzaskowskiego: odbierzmy plac Piłsudskiego PiS!

Szanowny Panie Prezydencie! PiS kilka lat temu ukradł nam kawałek Warszawy. Wprowadził tam swoje pomniki i traktuje centralne i ważne miejsce naszego miasta jak swoją własność. Dość tego! Panie Prezydencie! Czas odebrać plac PiS i zwrócić go nam, mieszkańcom.

Pod fałszywym pretekstem PiS ukradł nam dużą część naszego miasta, położoną w jego sercu. Nie tylko zawłaszczył i wykorzystuje do robienia polityki, ale też zniszczył, umieszczając tam dwa pomniki, symbole zakłamania i zdrady narodu. Trzeba je jak najszybciej usunąć.

Reklamy

Panie Prezydencie! Plac Piłsudskiego jest miejscem, gdzie my, Warszawiacy, chcemy spokojnie spacerować, demonstrować, wyrażać swoje poglądy w sposób pokojowy. Tymczasem od wielu miesięcy jesteśmy atakowani przez bandytów w mundurach, zupełnie jak za komuny. Nie można pozwolić ani dnia dłużej na to, abyśmy byli szarpani, powalani na ziemię, zatrzymywani a to wszystko nielegalnie i bezprawnie. Pan odpowiada za bezpieczeństwo w Warszawie.

Dlatego proponujemy panu obywatelskie odebranie placu Piłsudskiego Kaczyńskiemu. Czas, by ta wyrwana sercu miasta jego część wróciła do Warszawy. Naród jest władzą najwyższą. Wspólnie odbierzmy to, co jest nasze.

Panie Prezydencie Trzaskowski! Larum grają, wróg wolnych Półek i Polaków w granicach miasta. Czas, by aktywnie, wraz z setkami tysięcy ludzi, przywrócić Warszawie to co jest nasze i wspólne!

źródło: Facebook