Rafał Trzaskowski nokautuje przeciwników politycznych z PiS!

Rafał Trzaskowski jest politykiem z najwyższym zaufaniem w Polsce – wynika z badań. Pokonał wszystkich, z Dudą i Morawieckim włącznie. To oznacza, że władza PiS rozsypuje się powoli ale skutecznie. Partia Kaczyńskiego idzie na dno.

Rafał Trzaskowski dysponuje potężnym poparciem społecznym dziesięciu milionów ludzi, którzy na niego zagłosowali. Jest politykiem młodego pokolenia, świetnie wykształconym i znającym języki. Ma ogromne doświadczenie międzynarodowe, wie co to znaczy kraj przyjazny dla rozwoju, dobry dla społeczeństwa. Wśród tych wszystkich zalet ma też swoje wady, ale któż ich nie ma? Trzaskowski jest przeciwieństwem stetryczałego Kaczyńskiego i jego topornej polityki z lat komuny.

Reklamy

Trzaskowski jest nadzieją dla wszystkich Polaków, którzy chcą by państwo nie przeszkadzało a jedynie pomagało potrzebujących i wspierało oraz chroniło inicjatywy i rozwój. Państwo w wizji Trzaskowskiego to państwo, które pilnuje wolności i tworzy klimat do działania. Nie dyskryminuje za poglądy, nie wysyła policji z metalowymi pałami na kobiety, nie śledzi przeciwników politycznych ani nie używa mediów rządowych do atakowania opozycji.

To państwo, które daje gwarancje stabilności prawa, przewidywalności.

Rafał Trzaskowski ma szansę odegrać największą rolę w dziejach polskiej polityki po upadku komuny. Oderwać PiS od władzy i rozliczyć – dać taki przykład następnym pokoleniom aby taki drugi Kaczyński nigdy się nie znalazł.

źródło: Twitter