Obajtek kwestionuje decyzję sądu w sprawie Polska Press? To anarchia – komentują internauci

„Decyzja sądu o niewpisaniu zmian w zarządzie Polska Press do Krajowego Rejestru Sądowego tak naprawdę nic nie oznacza, spółka funkcjonuje normalnie” – powiedział w piątek prezes PKN Orlen Daniel Obajtek. Słowa te wywołały prawdziwą burzę w sieci.

„Czy nie jest to pierwszy taki przypadek w wolnej Polsce, że wysoko postawiony polityk, bo on jest politykiem, ma w d…ie wyrok sądu, robi swoje i nikt mu nic nie robi? Takie rzeczy dzieją się w Rosji, ale my jesteśmy przecież w Europie” – skomentował to jeden z internautów.

Reklamy

„No to czekamy aż jakiś pierwszy skazany powoła się na słowa Obajtka i powie, że decyzja sądu o skazaniu go na X lat w pierdlu nic nie oznacza a on będzie funkcjonował normalnie. To samo będą mogli powiedzieć oszuści podatkowi i wyłudzacze VATu. No bo przecież prawo jest dla wszystkich takie samo co nie?” – dodała kolejna osoba.

„Czekam na zmianę rządu i chce to zobaczyć jak Morawiecki, Sasin, Dworczyk, Obajtek, Rydzyk idą siedzieć i to na grube lata jak po zmianie władzy to się nie stanie to się  wyprowadzam do Czech albo na Słowacje i wrócę jak się kurwa Polacy ogarną ,bo ja już nie mam siły, mam 40 lat i chciałbym chociaż pare lat pożyć w normalnym państwie, dużo nie wymagam” – gorzko komentuje to co się dzieje w Polsce internauta.

„To anarchia” – podsumowuje dyskusję komentujący.

źródło: Wykop.pl, Wirtualnemedia.pl