Wielki sukces Hołowni. Polskę 2050 zasilił znany poseł z klubu PiS

Tworzona reprezentacja parlamentarna Polski 2050 wzmocniła się wczoraj o kolejnego posła.

– Do naszego składu dołącza wielki autorytet medyczny prof. Wojciech Maksymowicz – powiedziała szefowa koła parlamentarnego Polska 2050, Hanna Gill-Piątek.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Ufając determinacji ludzi Polski 2050, postanowiłem do nich dołączyć i razem naprawiać Polskę – komentował przyczyny swojego przejścia do PL 2050 prof. Maksymowicz.

Profesor zauważył, że nie mógł zgodzić się na politykę „prowadzącą do zapaści służby zdrowia”. – A taką właśnie zapowiada zurzędniczała, PR-owska koncepcja Polskiego Ładu. Zamiast programu dla większej efektywności przychodni i szpitali, urzędnicy przygotowali dalszą, drastyczną biurokratyzację, zamordyzm i centralizację – przekonywał Maksymowicz.

– Gorąco zachęcam wszystkich w obozie Zjednoczonej Prawicy, którzy jeszcze się wahają. Nie wahajcie się, to jest ten moment, żeby przejść na stronę ludzi, którym rzeczywiście chodzi o to, żeby te wartości, z którymi szliście do polityki – solidarność, demokracja, wspomniane prawo i sprawiedliwość rzeczywiście urzeczywistniać. […] Chcemy iść w poprzek podziałów konstruujących starą scenę polityczną – mówił z kolei Szymon Hołownia.