Oto zdrajcy interesów Polski: głosowali przeciwko jawności wydatków z KPO

Bielan, Brudziński, Czarnecki, Fotyga, Jaki, Jurgiel, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Legutko, Mazurek, Możdżanowska, Poręba, Rafalska, Rzońca, Saryusz-Wolski, Szydło, Tarczyński, Tobiszowski, Waszczykowski, Wiśniewska, Zalewska, Złotowski – to europosłowie PiS, którzy w głosowaniu w Parlamencie Europejskim zademonstrowali swój negatywny stosunek do transparentności wydatków z funduszy unijnych. Wstyd na cała Europę!

To jedyna grupa posłów w Parlamencie Europejskim, którzy zagłosowali przeciwko rzetelnemu informowaniu obywateli o wydatkach z Krajowego Programu Odbudowy. Dlaczego? Co chce ukryć Jarosław Kaczyński? Na co przeznaczy pieniądze?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wygląda na to, że wzorem komunistycznych kacyków, Kaczyński i jego posłowie nie chcą żadnej jawności w życiu publicznym. Nie chcą by ludzie wiedzieli na co wydają a może co biorą i na jakie wydatki z funduszy państwowych.