Porażka rządu Morawieckiego. Zaledwie 5,7 mln zaszczepionych!

Liczba zaszczepionych Polaków jest dramatycznie niska. Pełną dawkę szczepionki przyjęło zaledwie 5,7 miliona osób, co oznacza, że do zaszczepienia pozostało jeszcze grubo ponad 30 milionów osób. To porażka Mateusza Morawieckiego i Michała Dworczyka. Porażka tym bardziej dotkliwa, że mając cały aparat propagandy państwa, nie udało im się przeprowadzić skutecznie szczepień.

Cały rząd tak zwanej zjednoczonej prawicy powinien podać się do dymisji. Zaszczepienie przez pół roku 5 milionów osób można odbierać tylko w kategoriach najbardziej dotkliwej z porażek, jaką można sobie wyobrazić. Warto przy tym wziąć pod uwagę, że akcję szczepień nieustannie reklamuje TVPiS, z potężnym dwumiliardowym budżetem.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Nieudacznicy z PiS, Solidarnej Polski i Porozumienia spowodowali już kilkadziesiąt tysięcy zgonów. To ofiary błędnych decyzji, zaniechań, głupoty i arogancji władzy. Teraz dojdą kolejne ofiary – ofiary fatalnie zaplanowanej i kompletnie nieudanej akcji szczepień.

To już nie są błędy, panie Dworczyk. To jest zbrodnia przeciwko narodowi. I za tą zbrodnię i pan i pana polityczni koledzy odpowiecie najpierw przez sądem, potem przez narodem a na końcu przed Bogiem. I za każdym razem usłyszy i pan i pana kolesie bardzo surowy wyrok – komentują internauci.