Strajk Przedsiębiorców zarejestrowany jako partia. Domaga się wypłacania całej pensji pracownikom!

Pensja powinna wypłacana w całości pracownikowi do ręki, w ten sposób dostałby on około 40% więcej pieniędzy – uważają przedsiębiorcy i właściciele firm, zrzeszeni w Strajku Przedsiębiorców. Ta niedawno zarejestrowana partia uświadamia ludzi, że wysokie podatki są złem, który funduje nam Kaczyński i jego klika.

„Żeby wypłacić wynagrodzenie 3000 zł musimy oddać ok. 2000 zł” – napisał jeden z przedsiębiorców. Gdyby pracownicy otrzymywali całą pensję do ręki i z niej płacili podatki, bardzo uważnie rozliczaliby polityków z ich obietnic – uważają właściciele firm.

Reklamy

Partia przedsiębiorców rozwija obecnie swoje struktury i ma na koncie wiele sukcesów. To właśnie dzięki Strajkowi Przedsiębiorców sądy gremialnie zmiażdżyły argumentację Sanepidu czy Policji w czasie lockdownu. To przedsiębiorcy rozpoczęli pozywanie z imienia i nazwiska poszczególnych funkcjonariuszy i urzędników o odszkodowania, co wystraszyło wielu mundurowych i osoby z urzędów schowane do tej pory za maską bezimienności i bezprawia, bezkarności.

Na czele ruchu stoi Paweł Tanajno. Młody dynamiczny lider, który chce lepszej Polski dla wszystkich, którzy są aktywni i pracują. Partia posiada swoją stronę: polskaliberalna.pl.