Zbigniew Komosa: rozliczmy stare sprawy, które dyskredytują tą władzę do dalszych działań o wadze państwowej!

Złożyłem wczoraj do sądu zażalenie na policję na bezprawne zatrzymanie mnie pod Kolumną Zygmunta w dniu 16.05.2021, pod pretekstem zorganizowania nielegalnego zgromadzenia. Powodem interwencji policji wobec mnie był transparent, co podkomisarz Sroczyński wyartykuował na samym początku. Sprawę zgłaszam również do prokuratury – napisał Zbigniew Komosa, przedsiębiorca zaatakowany nielegalnie przez funkcjonariuszy pod kolumną Zygmunta w Warszawie.

NIK potwierdził nieprawidłowości przy organizacji wyborów kopertowych i skierował do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez PREMIERA i 3 MINISTRÓW! I ktoś taki chce nam urządzać Nowy Polski Ład? Pierw rozliczmy stare sprawy, które dyskredytują tą władzę do dalszych działań o wadze państwowej. Domagajmy się Trybunału Stanu, gdziekolwiek się ta władza nie pojawi! Krzyczmy o tym głośno – dodaje Komosa.
Zbigniew Komosa od dłuższego czasu protestuje przeciwko PiS. Jest regularnie prześladowany przez funkcjonariuszy, którzy uniemożliwiają mu wyrażanie swoich poglądów. Reżim boi się Komosy jak diabeł święconej wody. On i jemu podobni obnażają bezprawie oraz arogancję i małość ludzi pokroju Kaczyńskiego, Dudy czy Morawieckiego.