Nie ustają komentarze po dziwnym wywiadzie Dudy: „Cały czas nie wierzę, że to jest naprawdę prezydent i on to naprawdę powiedział”

Cały czas nie wierzę, że to jest naprawdę prezydent i on to naprawdę powiedział. On by mógł być nawet niezłym aktorem komediowym. W jakiejś komedii absurdów taki monolog by mógł być hitem. Jest to tak koszmarnie przerysowane, te teksty, te miny… – to tylko jeden z tysięcy komentarzy, jakie zalały sieć po wywiadzie, jakiego Andrzej Duda udzielił jednemu z propisowskich portali.

Prezydent zachowuje się w czasie tego wywiadu bardzo dziwnie i wiele osób zastanawia się, czy prezydent w czasie wywiadu był w pełni zdrowy.

Reklamy

A to inne komentarze na temat tego wywiadu:

  • To po prostu strasznie prosty facet, który jak Wałęsa dostał stołek szokująco przerastający jego kompetencje, no i w…..a ego poza skalę
  • To co mówi to jedno, ale jak on to mówi… Taki dodatkowy absurd. Te jego kiwania głową jak taka zabawka pies do samochodu. Mówienie jakimiś równoważnikami zdania, te długie pauzy i kretyńskie miny pomiędzy. To jest człowiek żywcem wyjęty z jakiejś komedii. Te rapy, te monologi.
  • Mówi jakby co najmniej kryzys kubański zdusił w zarodku XD. Co za arogancki typ, przecież on żyje w jakimś równoległym świecie. Może to jakaś psychologiczna rekompensata za to, że nawet w swoim środowisku politycznym jest w zasadzie synonimem marionetki i traktują go jak ubezwłasnowolniony długopis prezesa?

 

 

źródło: Wykop.pl