Zasoby państwa są używane do walki z opozycją. To chore!

Dlaczego prokuratura jest coraz mniej skuteczna? Spadek efektywności tej instytucji nastąpił po tym, jak politycy zaczęli jej używać jako broni do walki z opozycją.

Jak 14 prokuratorów zajmuje się szukaniem haków na Romana Giertacha, , tabuny innych na sędziów, Banasia i kolegów partyjnych a kolejni szukają dowodów na zamach smoleński, to na ściganie przestępców kadr brakuje – skomentował to Radosław Sikorski.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Sikorski ma oczywiście rację a sytuacja jest bardzo poważna, bowiem mamy tu bezpośredni dowód używania prokuratury do celów politycznych. Kaczyński nakazał zemstę na Giertychu a aparat państwa zamiast powiedzieć mu, żeby się zajął kotami, realizuje owe polecenia. Zemsta Kaczyńskiego ma jednak swoją cenę, inne sprawy są spychane na bok.

Tu mamy również dowód na prowadzenie działań zmierzających do wprowadzenia dyktatury. W normalnym państwie to Kaczyński dostałby zarzuty za próbę wykorzystania organów państwa do zemsty…