Zapowiedź Nowego Wału autorstwa PiS, czyli podniesienia podatków i zwiększenia inflacji, spowodowała gwałtowne ruchy w gospodarce. W wielu dziedzinach można obserwować gwałtowne podwyżki cen. Tak jest m.in. w budownictwie, sektorze spożywczym i w usługach.

Bardzo dużym problemem okazują się szalejące ceny nieruchomości. Niskie oprocentowanie lokat oraz niepewność związana ze spadkiem wartości złotówki spowodowały, że ludzie inwestują w działki, mieszkania, domy oraz remontują je. To nakręca spiralę cen. W niektórych miastach nawet o kilkadziesiąt procent.

Sytuacja jest tragiczna dla emerytów i rencistów, którzy mają niskie dochody. Podwyżka cen czynszu, śmieci, prądu, ciepła, żywności a nawet leków dotknęła ich bardzo. W wielu przypadkach ich życie staje się zwykłą wegetacją na skraju możliwości finansowych, przy wsparciu rodziny.

Reklamy

W Polsce zaczyna znowu się bieda i kryzys. Wszyscy, którzy głosowali na Kaczyńskiego, powinni mu teraz za to biedę podziękować…

 

 

Poprzedni artykułPiosenka “Wódz” doprowadza do szału otoczenie Kaczyńskiego
Następny artykułDlaczego socjaliści są biedni? Jaś Kapela zrobił z siebie idiotę za 700 zł, Stanowski zarobił grubo ponad 20 tys. zł