Banaś wypowiedział wojnę Kaczyńskiemu: albo on, albo ja!

Marian Banaś nie przebiera w środkach. Będąc wiele lat w środku PiS, ma potężną wiedzę i kontakty, które pozwalają mu sprawnie ujawniać kolejne grzechy władzy. Co ciekawe, Banaś ma też licznych zwolenników w PiS, także w najbliższym otoczeniu prezesa.

Możemy więc spodziewać się frontalnego ataku na wielu polach, bardzo niewygodnych dla Kaczyńskiego. Chodzi m.in. o finanse PiS, Polskiej Fundacji Narodowej czy fundacji Rydzyka. Banaś ma w ręku potężny instrument kontrolny, bo NIK ma możliwość kontrolowania praktycznie każdego aspektu działalności państwa.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Konflikt Kaczyńskiego i Banasia ma potężną siłę destrukcyjną dla samej zjednoczonej prawicy. Możemy spodziewać się wielu zaskakujących zwrotów akcji, z użyciem metod dalekich od demokracji włącznie. Ale Banaś jest twardym zawodnikiem, dużo twardszym niż Kaczyński, który ukrywa się za swoimi pomagierami. Może to być bardzo ciekawe.

W ciągu najbliższych tygodni spodziewamy się kolejnych materiałów obciążających PiS.