Tomasz Szwejgiert: więzień polityczny reżimu. Za kratami z powodu ujawnienia grzechów władzy!

Tomasz Szwejgiert, redaktor wicenaczelny Wieści24.pl, jest przetrzymywany w więzieniu dlatego, że jako były człowiek służb, ma niebezpieczną dla wiedzę dla Zbigniewa Ziobry oraz Mariusza Kamińskiego. Został aresztowany na podstawie pomówień – ujawnia Jan Piński.

Tomasz Szwejgiert posiada informacje o operacjach, które stawiają tak zwaną zjednoczoną prawicę w bardzo trudnym położeniu. Chodzi m.in. o używanie CBA do operacji przeciwko dziennikarzom oraz politykom.

Reklamy

W Polsce mamy już więc więźnia politycznego. Jego dalszy pobyt w więzieniu zależy od decyzji sądu, który może być naciskany na przedłużanie aresztu, który ma charakter aresztu wydobywczego. Szwejgiertowi odmawia się m.in. widzeń z rodziną. Zarzuty oparte są na absurdalnych i niewiarygodnych zeznaniach – a mimo to jest przetrzymywany w więzieniu.

Wszyscy dziennikarze w Polsce, wszyscy politycy, którzy chcą by Polska była krajem demokratycznym i wolnym, powinni stanąć w obronie człowieka, którego reżim chce zniszczyć. Więzień polityczny, który siedzi by jego wiedza nie mogła zaszkodzić władzy, zasługuje na taką obronę.

Czy sąd będzie miał odwagę podjąć niezależną decyzję i go zwolnić?

 

. Dlatego też równolegle z pomówieniami, prowadzicie postępowanie aby został uznany za niepoczytalnego. Żal wam Ramana Pratasiewicza, upomnijcie się o Tomka.