Jak nazywa się minister spraw zagranicznych? Aktywność zero

0
Reklamy

Sprawa konfliktu z Czechami pokazała, że polski rząd nie dość, że nic nie potrafi to jeszcze nie ma aktywnych ministrów. W sprawie Turowa od dawna powinien działać MSZ. Niestety wszystkie co potrafią nieudacznicy ze zjednoczonej prawicy to wysłać kilku żołnierzy by zaatakowali kapliczkę po czeskiej stronie. Żenujące.

O tym, że nikt nie wie jak się nazywa ów minister, przypomniał Radosław Sikorski. Drwi z tej zakłamanej władzy, ale oprócz drwin jest też gniew. Za co my, jako społeczeństwo, płacimy tym ludziom u władzy? Za co oni tak naprawdę biorą pieniądze? Czy bycie ministrem nie obliguje jednego czy drugiego nieroba do jakiejkolwiek aktywności?

Reklamy

Konflikt z Czechami pokazuje, że Polska z winy Kaczyńskiego jest osamotniona, pozostawiona sama sobie. W Europie nie mamy już sojuszników. Wszystko zniszczyli nieodpowiedzialni, faszyzujący politycy u władzy. Coraz bardziej oddalamy się od Europy i idziemy w łapy Rosjan.

Polexit jest tuż za rogiem. Już go czuć. Nie jest to przyjemny zapach. To smród, wydobywający się z Nowogrodzkiej, niechlujstwa, bylejakości i głupoty.

Jan Piński - komentarze