Wyciekają kolejne materiały ze skrzynki Dworczyka. Wiadomo już czemu Morawiecki go nie chce odwołać

Michał Dworczyk prowadził ze swojej prywatnej skrzynki e-mailowej zarządzanie wieloma państwowymi sprawami. Z tego powodu możemy spodziewać się ujawnienia jeszcze wielu wstydliwych sekretów władzy. Z e-maili wynika jak nieprofesjonalnie działa rząd, jak bardzo dużo uwagi poświęca notowaniom a nie zajmuje się sprawami naprawdę istotnymi dla Polek i Polaków. No i najgorsze ze wszystkiego: premier Morawiecki również korzysta z prywatnej poczty dla załatwiania państwowych spraw.

Mateusz Morawiecki używa konta w amerykańskim serwisie gmail, co oznacza, że cała jego korespondencja jest zapewne analizowana przez służby pokroju NSA. To nie jest nawet państwo z dykty, tylko z papieru toaletowego – komentują eksperci od spraw bezpieczeństwa.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Przez prywatne konto premiera przechodziły setki dokumentów o znaczeniu strategicznym i tysiące państwowych, codziennych spraw. Używanie prywatnych, niezabezpieczonych skrzynek pocztowych oznacza również kompletną nieufność premiera do służb specjalnych i polskich systemów bezpieczeństwa. To dla Morawieckiego dyskwalifikujące.

Ten rząd musi natychmiast zostać zdymisjonowany a władzę powinni przejąć odpowiedzialni profesjonaliści – podsumowują internauci.