Morawiecki i Dworczyk do dymisji! Afera e-mailowa ujawnia coraz bardziej bulwersujące szczegóły układu rządzącego państwem

Użycie wojska przeciwko kobietom, dziesiątki strategicznych dokumentów, chaotyczne podejmowanie decyzji, kompletny brak odpowiedzialności, prymitywne i płytkie przemyślenia, uzależnianie polityki rządu od słupków popularności i setki innych bulwersujących spraw ujawnia afera e-mailowa.

Niezależnie od tego kto tak naprawdę stoi za ujawnieniem e-maili Michała Dworczyka a co za tym idzie prawie całego rządu, stan rządów, który pokazuje ów wyciek, jest dramatyczny. Oto Mateusz Morawiecki okazuje się być kompletnie nieodpowiedzialnym człowiekiem, który najważniejsze sprawy dla Polaków załatwia oceniając je przez pryzmat wiedzy amatorów i klakierów. Mateusz Dworczyk posiada na swojej skrzynce dokumenty rządowe, których wyciek naraża na szwank oficerów wywiadu.  Komentarze polityków, ujawnione w korespondencji, są przerażające: płytkie, prymitywne, niekiedy wulgarne i głupie.

Reklamy

Ten rząd musi upaść a Morawiecki, Dworczyk i cała reszta tej grupy, która nie dorosła do prowadzenia poważnej polityki i zarządzania państwem, musi odpowiedzieć karnie za swoje winy. Bo wina nie ulega tu wątpliwości.

Grupka kolesi zarządza Polską poprzez niezabezpieczone e-maile, obnażając jednocześnie kompletny brak kompetencji. Sama analiza wypowiedzi premiera jest przerażająca! Taki człowiek nie może rządzić krajem, nie nadawałby się nawet do zarządzania bankiem.