Nowe sensacyjne wątki z korespondencji Morawieckiego i Dworczyka

Poważna awaria w PKN Orlen zagrażała dostawom paliwa w południowej Polsce. Premier Morawiecki był pytany o to, czy chce coś za pomoc Orlenowi. Obrzydliwe szczegóły ujawnia korespondencja, która wyciekła z prywatnej skrzynki Michała Dworczyka. Szokujące jest również milczenie strony rządowej, która chowa głowę w piasek.

Mamy do czynienia z najpoważniejszym kryzysem państwa w historii naszego kraju. Do sieci wyciekają kolejne bulwersujące przykłady fatalnego, bylejakiego zarządzania Polską. Tym razem e-mail ujawniony przez hakerów zawiera bulwersujący wątek związany z Morawieckim:

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Czy chcesz jakoś to wykorzystać? np. Czy mam przekazać Obajtkowi, że ma zadzwonić do Ciebie z prośbą…” ? Pyta premiera w ujawnionej korespondencji Michał Kuczmierowski. Trudno to odebrać inaczej niż próba wykorzystania awarii w Orlenie do załatwienia czegoś z Obajtkiem. Kuczmierowski to prezes Agencji Rezerw Materiałowych, człowiek Morawieckiego.

Z korespondencji widzimy jak panowie prywatyzują sobie państwo i załatwiają tematy oraz rozgrywają je wizerunkowo.

Rząd powinien natychmiast podać się do dymisji – ujawnienie sposobów rządzenia to kompromitacja wszystkich polityków złajdaczonej prawicy – komentują internauci.