Dziennikarzu! Afera e-mailowa to największa afera czasów PiS: pisz, komentuj i wyciągaj wnioski

Ujawnienie kulisów sprawowania władzy doprowadziło wiele rządów do upadku. Dlatego musimy zrobić wszystko, by jak najszerzej i jak najgłośniej mówić o grzechach władzy. W Polsce rządzi nieprawdopodobnie zachłanny układ, który jest kompletnie nieodpowiedzialny i prowadzi nasz kraj prosto w biedę i zapaść !

Czas zrozumieć, że program PiS to nie jest dobrobyt, nawet dla reżimowych dziennikarzy. To droga do pełnego uzależnienia Polaków od polityków, do biedy, do wysokich podatków, do niskich zarobków. To nie jest program rozwoju, to jest program regresu!

Reklamy

Można to powstrzymać. Trzeba tylko zmienić władzę. I dzisiaj nadarza się okazja – okazja, którą trzeba wykorzystać. Piszcie, mówcie, pokazujcie – afera e-mailowa ma dużo poważniejszy wymiar, jest dużo groźniejsza dla Polski, niż nam się wydaje. Oto  otwarto drzwi dla wszystkich wywiadów świata, Dworczyk ich zaprasza i zdaje się mówić: „bierzcie i szpiegujcie z mojej skrzynki rządowe dokumenty wszyscy. Oto bowiem korespondencja rządowa, na codzień ukryta, a teraz pokażemy wam wszystko”.

Na tej podstawie wrogowie Polski mają prawdziwą ucztę!