Słowa Bartłomieja Sienkiewicza bardziej aktualne, niż kiedykolwiek. Polska to państwo teoretyczne

Państwo polskie istnieje tylko teoretycznie powiedział swego czasu Bartłomiej Sienkiewicz. Dzisiaj te słowa są bardziej prawdziwe niż kiedykolwiek. Państwo teoretyczne, które nie jest zarządzane przez grupkę kolesi, którzy swoje szemrane interesy ukrywają pod płaszczykiem prywatnych kont e-mailowych, którzy zajmują się słupkami poparcia a nie pracą na rzecz Polek i Polaków, którzy uprawiają PR zamiast realnych działań – to państwo teoretyczne.

Polska nie ma już rządu, ma amatorów i bawiące się w politykę dzieci. Polska nie ma już edukacji, ma namiastkę systemu, w którym minister udaje, że się czymś zajmuje, Polska nie ma już obronności, ma rozpadające się wojsko, niszczone przez złe i nieodpowiedzialne decyzje polityków władzy, Polska nie ma już gospodarki, tylko próbę wprowadzenia systemu na wzór komuny połączonej z faszyzmem na którym to systemie zarabiają kolesie.

Reklamy

Morawieckiemu nie udało się nic. To prawdziwy bilans rządu tego człowieka – nie ma promów, samochodów elektrycznych, nie ma domów, nie ma nawet wzrostu urodzeń, który obiecywał razem z Szydło. Co jest? Kryzys! Ceny idą do góry jak szalone. Rekordowa jest tylko ilość zgonów.

źródło: Twitter