Piscowcy propagandziści boją się rozliczeń. Nie będziemy was rozliczać, oddacie tylko pieniądze!

W pisowskich mediach pojawiły się obawy, że po utracie władzy przyjdzie czas rozliczeń. Te obawy są mocno na wyrost, nikt nie będzie szczegółowo zajmował się wypocinami kreatur, które sprzedały się za srebrniki władzy. Tyle, że te srebrniki, nienależnie zarobione, powinni zwrócić.

W przestrzeni publicznej pojawia się bardzo dużo wezwań do rozliczeń obecnej ekipy. Jest to niewątpliwie słuszne żądanie, biorąc pod uwagę ilość afer i nieprawidłowości jakie można obserwować w życiu publicznym, ale te rozliczenia powinny dotyczyć polityków. Pomagierów władzy rozliczać nie ma, pokazali swoje charaktery i wiadomo kim są. Warto natomiast sprawdzić ile władza im płaciła, warto sprawdzić czy ta zapłata odpowiadała wykonywanym usługom a jeśli nie, znaleźć sposób na to, by pieniądze zwrócili.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


I to jest ta obawa propagandzistów – bo czy oni realnie zapracowali na te gigantyczne zarobki?

źródło: Twitter