Wiadomości TVP kompromitują się sondażem!

Źle się musi dziać w partii Kaczyńskiego, bo W najnowszym sondażu CBOS PiS ma rzekomo 45,6% poparcia. Dobrze, że Wiadomości nie zrobiły tego sondażu w Rzeszowie, bo pewnie według niego wygrałaby kandydatka PiS.

Można jednak zadać sobie poważniejsze pytanie, dlaczego program propagandowy zdecydował się na taki materiał. Czy Kurski próbuje w ten sposób uspokoić Kaczyńskiego, który dostał szału po zeszłym weekendzie, w czasie którego PiS przegrał wszystkie wybory jakie się wtedy odbywały?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Bo przecież ludzie Kaczyńskiego odnieśli porażkę nie tylko w Rzeszowie. Pogrążono ich np. w Drobinie, gdzie cały PiS z Warszawy jeździł obiecywać cuda na kiju. A jednak porażka. Pogroążono ich w Warlubiu, gdzie zwyciężył Eugeniusz Kłopotek z PSL. W dwóch kolejnych miejscowościach również PiS przegrał – te wszystkie wybory pokazują jednak poważną tendencję, to koniec PiS.

Kaczyński ogląda zapewne Wiadomości i ten show jest dla niego. Jednak jeden widz kontra cała Polska? Dysonans poznawczy nie pozwoli przyjąć takiej informacji nawet prezesowi, panie Kurski.