Przemysław Czarnek do tej pory funkcjonował raczej spokojnie, zajmował się trzeciorzędnymi sprawami ideologicznymi, w telewizji atakował opozycję, kontrolował czy podręczniki są zgodne z nauczaniem kościoła. Słowem – nie robił nic. Teraz ten sen ministra się kończy, bo Strajk Kobiet oraz szereg organizacji edukacyjnych i nauczycielskich chcą jego odwołania. Dość niszczenia przyszłości polskich dzieci – mówią zgodnie organizatorzy.

Dlatego w dniu dzisiejszym, o godzinie 18:00, pod Ministerstwem Edukacji Narodowej przy Alei Szucha w Warszawie odbędzie się protest przeciwko Czarnkowi.

Reklamy

Wiele osób uważa, że tępogłowy ideolog został mianowany na to stanowisko nie po to, by coś zrobić, ale by zajmować się antagonizowaniem środowisk i odwracaniem uwagi od afer PiS. I tak trochę jego obecność na urzędzie wygląda. Ale skoro bierze pieniądze z naszych podatków, to mamy prawo od niego wymagać dużo więcej. Mamy też prawo wyrzucić go z pracy, skoro się nie sprawdza – komentują internauci.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułNajnowszy sondaż! PiS drepce w miejscu, opozycja rośnie w siłę!
Następny artykułWażne przesłanie Kosiniaka-Kamysza z okazji Dnia Przedsiębiorcy: „aby rząd się Wam nie wtrącał w biznes”