Koniec spokojnego snu Czarnka. Dzisiaj protest pod Ministerstwem Edukacji Narodowej

Przemysław Czarnek do tej pory funkcjonował raczej spokojnie, zajmował się trzeciorzędnymi sprawami ideologicznymi, w telewizji atakował opozycję, kontrolował czy podręczniki są zgodne z nauczaniem kościoła. Słowem – nie robił nic. Teraz ten sen ministra się kończy, bo Strajk Kobiet oraz szereg organizacji edukacyjnych i nauczycielskich chcą jego odwołania. Dość niszczenia przyszłości polskich dzieci – mówią zgodnie organizatorzy.

Dlatego w dniu dzisiejszym, o godzinie 18:00, pod Ministerstwem Edukacji Narodowej przy Alei Szucha w Warszawie odbędzie się protest przeciwko Czarnkowi.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wiele osób uważa, że tępogłowy ideolog został mianowany na to stanowisko nie po to, by coś zrobić, ale by zajmować się antagonizowaniem środowisk i odwracaniem uwagi od afer PiS. I tak trochę jego obecność na urzędzie wygląda. Ale skoro bierze pieniądze z naszych podatków, to mamy prawo od niego wymagać dużo więcej. Mamy też prawo wyrzucić go z pracy, skoro się nie sprawdza – komentują internauci.

źródło: Twitter