Tchórz Dworczyk. Strach to znak rozpoznawczy tej ekipy

Michał Dworczyk jest najprawdopodobniej tchórzem. Gdyby było inaczej już dawno by przyznał się do winy, przeprosił Polaków za używanie prywatnej skrzynki e-mail do celów służbowych i za narażenie naszego kraju na niebezpieczeństwo a następnie podałby się do dymisji. Nie zrobił tego do tej pory, bo strach to znak rozpoznawczy tej ekipy.

Strach przed utratą poparcia, strach przed prawdą, strach przed odpowiedzialnością karną, strach przed spojrzeniem w lustro. Zakłamani politycy siedzą na stołkach i nie mają za grosz przyzwoitości. A Dworczyk a za za nim Morawiecki muszą odejść. Nie mają kwalifikacji moralnych, nie mają kręgosłupa ani jaj. Są zwykłymi tchórzami zaplątanymi w sieć własnych kłamstw, które używają jako osłonę dla swoich działań.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ci ludzie nie mają ideałów, nie mają nic, co by predysponowało ich na te stanowiska – są zwykłymi moralnie upadłymi jednostkami, niegodnymi szacunku ani utrzymywania ich z naszych pieniędzy.

Tchórze, po prostu tchórze.