Dworczyk, nieudaczniku! Dramatyczne dane, zaszczepiona jest zaledwie jedna trzecia Polaków

Michał Dworczyk, odpowiedzialny za szczepienia, to nieudacznik narażający bezpieczeństwo Polski i nas wszystkich. Z jego skrzynki e-mail wyciekły kompromitujące rząd e-maile, pokazujące, że władza interesuje się wyłącznie słupkami poparcia, działa amatorsko, prymitywnie i płytko oraz dopuszcza do podejmowania decyzji na podstawie tego, co się dzieje w innych krajach. Nic dziwnego, że wyniki akcji szczepień są dramatycznie niskie.

Nieskuteczne okazały się więc działania Dworczyka, nieskuteczna jest kampania reklamowa, niezrozumiała dla większości społeczeństwa. Do tej pory pełną dawkę szczepionki przyjęło zaledwie 12 milionów osób. I są to dane oficjalne, rządowe, mogą więc być mocno naciągane! Zaledwie jedna trzecia społeczeństwa.

Reklamy

To dramat! Dramat nas wszystkich, bo to oznacza, że Dworczyk i cały ten rząd to kompletni nieudacznicy, którzy nie potrafią przekonać ludzi do potrzebnego i ważnego szczepienia. Nie są w stanie dotrzeć ze skutecznym przekazem. Dlaczego? Bo zajmują się słupkami poparcia i polityką a nie sprawami najważniejszymi!

Dworczyk, nieudaczniku! Do dymisji, natychmiast. Won z tego rządu razem ze swoim pryncypałem Morawieckim – chciałoby się powiedzieć. Nie potrafisz zrobić nic harcerzu od siedmiu boleści. Ile jeszcze tysięcy Polaków musi umrzeć przedwcześnie, żebyś zrozumiał swoją winę i odszedł?

„Na jesieni będzie i tak kolejny Armageddon bo ciągle nie zaszczepiliście prawie 40 % seniorów, a więc tej grupy, która niemal wyłącznie umiera. Inni (np. Hiszpanie, Irlandczycy, Szwedzi) mieli zaszczepionych seniorów już w kwietniu. I dlatego już od lutego mieli spadek zgonów.” – skomentował to jeden z internautów.

źródło: Facebook