“Szantaż i wymuszenie, są istotnymi elementami prowadzenia polityki w PiS-e”

“Niedorzeczniczka PIS jedzie po Giżyńskim i Czartoryskim ustawiając ich jako potencjalnych przestępców. Natomiast posłankę będą namawiać do zmiany decyzji” – napisał jeden z internautów komentując wypowiedzi rzecznik PiS, Anity Czerwińskiej, która nieudolnie próbowała tłumaczyć rozpad klubu PiS i odejście trójki posłów.

“Tym ujawniła, że szantaż i wymuszenie, są istotnymi elementami prowadzenia polityki w PiS-e. A szantaż i wymuszenia, są to działania przestępcze i w Polsce prawnie zakazane.” – odpowiedział komentujący ten wpis.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


I coś w tym jest. PiS nie posiada obecnie zdolności pozyskiwania posłów, bo wszyscy widzą, że łajba nabiera wody i uciekają jak szczury z tonącego okrętu. Kaczyński ma potężny problem a jego pomocnik, zwany Butaprenem, który siedział swego czasu w psychiatryku, nie może ogarnąć dyscypliny klubowej. Rządzenie jest już niemożliwe.