Elita Kurskiego.

Prezenter TVP Jarosław Jakimowicz znieważał swoich widzów w mediach społecznościowych. Sprawie przyjrzał się magazyn „Press”.

Reklamy

„Ciota jesteś”; „frajerze, chcesz mi obciągnąć”; „faja”; „Boże, ciota w czystej postaci”; „w dupę mnie cmoknij fajo”; „pederasto w dupę jebany mogę ja ci przypudrować w ten przecwelony ryj”. To tylko kilka z ponad 30 zgłoszeń, jakie Osrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych otrzymał od osób, które komentator TVP Info znieważał w mediach społecznościowych. Facebook już kilka razy zablokował Jakimowiczowi dostęp do jego kont.

„Posłuchaj, podstarzały frajerze…” – zaczął swoją wiadomość Jakimowicz, skierowaną do byłego dziennikarza Telewizji Polskiej – Sławomira Matczaka. Zaproponował, by Matczak spotkał się z nim, by „wytłumaczyć parę spraw”. „Tylko bez psiarni, żebyś się nie skarżył” – dodał Jakimowicz.

Matczak wiadomość upublicznił na Twitterze. Sprawy nie zgłosił na policje, zablokował jednak Jakimowicza na Facebooku.

Źródło: Press 05-06/2021 s. 97

Poprzedni artykułKolejne kłamstwa Morawieckiego? Zniesienie limitów do specjalistów to fikcja
Następny artykułRedaktor Piątek wygrał z właścicielem „Do Rzeczy”. „Sąd stwierdził powiązanie między Lisieckim a korporacją Związek Przemysłowy Donbasu”