PiS stworzył system, który chroni tylko władzę. Cała reszta się nie liczy

Wypadek Szydło, łapówka wręczona Kaczyńskiemu, wyłudzenie pieniędzy z Unii Europejskiej przez Ziobrę i setki innych afer władzy na razie nie doczekały się wyjaśnienia. Dlaczego? Bo Złajdaczona Prawica stworzyła system, który chroni władzę. Nie udało się tylko w pełni opanować sądownictwa, dlatego od czasu do czasu jakieś sprawy są jednak prowadzone, niezbyt jednak skutecznie. Władza się chroni przed odpowiedzialnością i przed Polakami.

Na takie samo traktowane Polacy nie mogą liczyć. Babcia Kasia szykanowana przez policję za wyrażanie poglądów, z naruszeniem prawa. Kobiety bite metalowymi pałami przez zamaskowanych policjantów. Inwigilowanie opozycji, adwokatów, dziennikarzy. Pałowanie przedsiębiorców. Kłamstwa mediów publicznych.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Oto obraz systemu, który stworzył Kaczyński. I właśnie za to trzeba go surowo rozliczyć. Nie odsunięciem od władzy, ale wsadzeniem do więzienia.