Koniec epoki Jarosława Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński właśnie się skończył. Podpisanie przez PiS umowy z jawnie antyeuropejskimi ugrupowaniami pokazało co było celem polityki tej partii przez ostatnie lata. Walka o władzę służy przygotowaniu do wyjścia Polski z Unii Europejskiej. Na to Polacy jednak już nie pozwolą. Za długo byliśmy pod rosyjskim butem, za długo walczyliśmy o wolność, za długo czekaliśmy na swobodę gospodarczą, by dzisiaj to wszystko oddać.

Kaczyński skonfliktował się ze wszystkimi, nawet z wiernie głosującymi na niego rolnikami. Piątka przeciw wsi zabiła poparcie prezesa poza dużymi miastami. Gwoździem do trumny Kaczyńskiego jest powrót Donalda Tuska i zapowiedź wielkiej demokratycznej koalicji, która zamierza przejąć władzę i rozliczyć partię Kaczyńskiego z każdej afery.

Reklamy

Rok 2021 można już dzisiaj ogłosić rokiem końca Jarosława Kaczyńskiego. Marny strateg, beznadziejny taktyk a jednocześnie flejtuch, kończy swoją obecność w polityce całkowicie przegrany. Nie udało mu się zrealizować żadnego długoterminowego celu. Okres jego rządów będzie źle oceniony przez historyków a próby wprowadzenia kultu jednostki są już dzisiaj wyśmiewane przez Polaków.

Żegnamy Kaczyńskiego bez żalu. Nie chcemy ani jego ani PiS. Bo program, który wprowadza oznacza biedę, ubożenie społeczeństwa, emigrację, stagnację i niszczenie Polski. Nie trzeba nam takich programów, nie trzeba nam takich polityków. To szkodniki.