Bezczelność TVP sięga zenitu. Miłosz Kłeczek współpracuje z TVP najprawdopodobniej jako firma Media Star, bo taką działalność gospodarczą ma zarejestrowaną na siebie. Dlatego TVP broni się przed ujawnianiem jego zarobków i twierdzi – w odpowiedzi Adamowi Szłapce – że nie jest pracownikiem ani współpracownikiem.

Prawda wygląda jednak inaczej. Kłeczek pracuje na rzecz TVP i realizuje dla tej stacji materiały. W tym rozumieniu jest współpracownikiem, zatrudnionym jednak na umowę firma – firma. Wynagrodzenie Kłeczka może sięgać kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie, bo i takie stawki mają niektórzy współpracujący z TVP.

Kłeczek ma firmę zarejestrowaną w bardzo drogim miejscu w Warszawie, na ekskluzywnym osiedlu przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego. Kawalerka tam kosztuje nawet pół miliona złotych.

Reklamy

Ukrywanie zarobków jednak nic nie da. Będziemy ujawniać gigantyczne kwoty, przelewane do takich osób.

 

Poprzedni artykułWypędzał demony kiełbasą i salcesonem. Ksiądz-egzorcysta dostał państwowe reklamy od żony Ziobry [VIDEO]
Następny artykułUjawniamy ile płaci TVP, z naszych pieniędzy, za atakowanie Tuska! Michał Dudzik zarabiał 7-9 tys. złotych, teraz ma dostawać 20 tys. zł