Gigantyczna afera z CBA: ścigają osoby, które ujawniły nielegalne loty Kuchcińskiego

Źródło: YouTube KPRM

Sławomir Nitras ujawnił dzisiaj w Sejmie, że CBA zajmuje się od dwóch lat ściganiem osób, które ujawniły aferę z lotami Marka Kuchcińskiego, byłego marszałka Sejmu z ramienia PiS. Wobec kilku osób prokurator zażądał wielomiesięcznego więzienia, w tym dla kogoś, kto wysłał… jeden SMS.

Jest to afera, która dyskwalifikuje zarówno ministra Kamińskiego jak i Macieja Wąsika a także rzecznika tych panów, Żaryna. CBA nie ma uprawnień do ścigania kogokolwiek na podstawie wydumanych zarzutów a osoba, która ujawniła grzechy Kuchcińskiego powinna dostać medal i nagrodę.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Państwo PiS okazuje się słabe, skorumpowane i przeżarte do cna chorobą władzy. Tylko w takim państwie możliwe jest ściganie ludzi, którzy dbają o to, aby władza nie robiła przekrętów.

Osobistą odpowiedzialność za tą aferę ponosi Jarosław Kaczyński i to do niego dzisiaj w Sejmie Nitras miał największe pretensje – zasłużenie. Po zmianie władzy Kamiński, Wasik i Kamiński tylko za to co zrobili w aferze Kuchcińskiego powinni trafić do więzienia!