28 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieWażne przesłanie Polaków do opozycji: rozliczcie PiS! Surowo, z odebraniem niesłusznie odebranych...

Ważne przesłanie Polaków do opozycji: rozliczcie PiS! Surowo, z odebraniem niesłusznie odebranych majątków włącznie!

Zagłosuję na was, ale jeśli tylko spróbujecie tym pisowskim bandytom odpuścić, to sama osobiście wam tyłki skopię. Żadnej kreski odpuszczającej winy….bandyci i złodzieje muszą być rozliczeni – napisał jeden z internautów, wyrażając tym samym zdanie wielu Polaków, którzy mają już dość okradania Polski przez układ.

Wątek rozliczeń jest niezwykle istotny. Nie chodzi tylko o zwykłą karę więzienia dla ludzi, którzy popełnili przestępstwo. Bardzo istotne jest również to, aby kara była taka, aby w przyszłości żaden polityk nie odważył się na takie metody i próbę wyciągnięcia Polski z Unii Europejskiej. Żeby nikomu nie przyszło do głowy kłamać i oszukiwać Polaków.

Reklamy

Każdy funkcjonariusz reżimu musi wiedzieć, że współpraca z władzą się nie opłaca a pieniądze, które zarobił zostaną mu – jako niesłuszny zarobek – odebrane. To również postulat dużej części osób wspierających opozycję: odebranie niesłusznie zarobionych pieniędzy propagandzistom władzy. Zbrodnia na narodzie nie może popłacać.

Ludzi tych musi spotkać zasłużona kara. Surowa, sprawiedliwa i nieuchronna. Wspieranie dyktatury powinno być związane z poważnymi konsekwencjami.

 

Musisz o tym wiedzieć!