Dyrektor polskiej firmy z Podkarpacia zajmującej się precyzyjną obróbką mechaniczną opisał w internecie swój problem z opłaceniem pensji pracowników i podatków przez niezapłacone faktury państwowej firmy Zakłady Mechaniczne w Tarnowie:

„Zakłady Mechaniczne w Tarnowie Spółka Skarbu Państwa opóźnia nam płatności NAWET o 120 dni a są to kwoty dla małej naszej firmy bardzo duże – 600-800 tysięcy złotych. Piszę, dzwonię do ZM w Tarnowie prosząc o przelewanie chociażby w ratach należności…
Nie mam pieniędzy w kasie.
Oczywiście Nasz kochany Premier Mateusz Morawiecki zlikwidował mafię Vatowską czyli np. taką firmę jak nasza i po wystawieniu Faktury na kwotę 500 tysięcy złotych trzeba do 25 następnego miesiąca zapłacić państwu 23% podatku VAT tj. Kwotę 115 000 złotych …
Nie ważne, że Spółka Skarbu Państwa Polskiego nie zapłaciła Ci za wystawioną fakturę i za 3 poprzednie ani grosza i nie masz pieniędzy, podatek VAT masz polski niewolniku pracodawco zapłacić!!!
Państwo musi mieć na wypłaty dla urzędników i na pincet plus a ty się zesraj, sprzedaj żonę, dzieci, powieś się, rób co chcesz ale podatek VAT masz zapłacić!!!
Jeżeli nie to po 3 dniach wezwanie do zapłaty, komornik, zajęcia.Już jesteś przestępcą polski współczesny niewolniku przedsiębiorco!!!
Jeżeli sobie nie poradzisz to znaczy, że po 30 latach prowadzenia firm, zatrudniania 80 pracowników, się nie nadajesz!!!
Musisz zmienić pracę jak to powiedział Wielki Mao a właściwie Jaro!!!
Do tego okazję wykorzystują mafijne wywłoki, ludzkie szczątki.Do firmy przyjeżdża Pani Inspektor z Państwowej Inspekcji Pracy wypasionym Volvo za 120 tysięcy złotych….tam to dopiero zarabiają…., robi kontrolę i wykrywa straszne przestępstwo popełnione przez prezesa czyli mnie!!!!
Nie wypłaciłem w terminie wypłat kilku pracownikom. Na załączonych dokumentach widać dokładnie skalę tego. W 2 przypadkach jest to 2 dni po terminie, w 1 dzień po terminie!!!!
Tłumaczę Pani Inspektor z PIP , że Państwowa Spółka zbrojeniowa z Tarnowa zalega nam kilkaset tysięcy złotych prawie pół roku więc jako mała firma nie mam z tego powodu pieniędzy w kasie więc i tak dokonuje cudów aby płacić pracownikom, podatki, ZUS i inne ogromne przecież koszty w firmie produkcyjnej.Pokazuję Pani inspektor dokumenty księgowe, wezwania do zapłaty kierowane do Państwowej Spółki ale szanowna Pani z Volvo za 120 tysięcy pozostaje niewzruszona, pisze protokół i …..kieruje sprawę do Sądu o ukaranie mnie strasznego bandyty i oszusta….Stary Polski Ład działa jak szwajcarski zegarek.
To jest j****a Polska rzeczywistość za Rządów Zaprzaństwa i Zdrady Narodowej, niszczącego polskie rodzinne małe i średnie firmy!!!!!!!!” – napisał dyrektor.

Reklamy

Udostępniajcie, przekazujcie dalej aby pokazywać skalę dewastacji państwa polskiego, skalę deprawacji, bandytyzmu, bezkarności i niszczenia uczciwym, ciężko pracującym ludziom życia. Róbcie to ponieważ nie zdajęcie sobie zapewne sprawy z tego (tak jak ja 6 lat temu) że takie BANDYCTWO jest możliwe w kraju w środku Europy, w kraju należącym do Unii Europejskiej i nie zdajecie sobie sprawy z tego, że stoicie w kolejce… Piszę to z całą odpowiedzialnością jako 56-letni mężczyzna mający rodzinę, 3 dzieci, przez ponad 30 lat prowadzący działalność gospodarczą, zatrudniający ponad 80 pracowników. Tu nie ma żadnych domniemywań, domysłów tu są na wszystko co pisze konkretne dowody w postaci dokumentów, e-mail, nagrań spotkań i rozmów, zeznań w prokuraturze, policji… Obudźcie się Polacy, biją ostatnie dzwony. ” – dodał dyrektor.

Dokumenty źródłowe.

źródło: Wykop.pl/Linked.in

 

Poprzedni artykułKatastrofa Morawieckiego. Żywioł pokazał, jak źle zarządzana jest dzisiejsza Polska
Następny artykułAmerykanie bronią TVN. „Partia rządząca próbuje uciszyć media”