17 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieSensacyjne zdjęcie! Kaczyński z komunistycznym agentem, który kupował Pegasusa

Sensacyjne zdjęcie! Kaczyński z komunistycznym agentem, który kupował Pegasusa

Jarosław Kaczyński, prezes PiS, zna się z Józsefem Czukorem, byłym agentem komunistycznych służb specjalnych Węgier, blisko współpracującym z KGB. Był z nim na wspólnej wycieczce po Dunaju i obaj świetnie się bawili, co ilustruje powyższe zdjęcie, zrobione przez… Joachima Brudzińskiego. To nie koniec, Czukor kupił dla Węgier Pegasusa!

József Czukor brał też udział w ważnych spotkaniach, w tym między innymi w Forum Ekonomicznym w Krynicy. Krąg się zamyka – komunistyczne służby, KGB i Kaczyński.

Reklamy

Ujawnienie zdjęcia z byłym agentem komunistycznych służb bezpieczeństwa to dla Kaczyńskiego potężny problem. Fotografia ta nabiera szczególnego wyrazu, gdy przypomnimy sobie, że na Jarosław Kaczyński przez długi czas spotykał się w Warszawie z rosyjskim agentem wywiadu, pił z nim wódkę i po tych spotkaniach zaczął zaciekle zwalczać Wałesę.

Czy nie za dużo tych rosyjskich agentów w otoczeniu Kaczyńskiego? Wygląda bowiem na to, że realizuje on w Polsce założenia polityki obcego mocarstwa, tak zwaną rosyjską agendę, o której mówił Donald Tusk.

źródło: Onet.pl

Musisz o tym wiedzieć!