21 stycznia 2022

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieWściekłość TVP. Tusk potraktował ich jak na to zasłużyli

Wściekłość TVP. Tusk potraktował ich jak na to zasłużyli

Funkcjonariuszka reżimowej telewizji miała bardzo głupią minę, gdy Donald Tusk tłumaczył jej w Senacie, że nie będzie rozmawiał z nagonką, tylko zleceniodawcą. Nagonka to oczywiście TVP, natomiast zleceniodawca Jarosław Kaczyński. W ten sposób Tusk błyskawicznie ustawił relacje pomiędzy mediami wspierającymi reżim Złajdaczonej Prawicy a demokratyczną opozycją.

Tusk, nieustannie atakowany przez TVPiS, stworzył więc sytuację bardzo dla Kaczyńskiego niekomfortową. Wprost określił media pisowskie jako te, które działają na zlecenie a ich szczucie traktuje tylko i wyłącznie w kategoriach zlecenia, które wydał prezes PiS.

Reklamy

Co ciekawe, w samym TVP panuje coraz gorsza atmosfera i część pracowników ma już dość uczestniczenia w spektaklu pod tytułem „atakowanie opozycji”. Na Woronicza zaczyna być wyczuwalny wiatr zmian, którego zapowiedzią jest powrót Donalda Tuska i zjednoczenie opozycji. Wiele osób obawia się rozliczeń, widząc co się dzieje i w jaki sposób są wydawane telewizyjne pieniądze.

Strach zajrzał w oczy nie tylko szeregowym pracownikom, ale również kierownictwu stacji a to za sprawą doniesień o możliwych działaniach NIK.

 

Musisz o tym wiedzieć!