Porażka pisowskiego programu Mieszkanie Plus: czynsz to nawet 2400 zł

Przekręt pleni się wszędzie a pisowskie programy nie są chyba dla ludzi, tylko dla swoich. Okazuje się, o czym poinformował dzisiaj Fakt, że tanie mieszkania w ramach programu Mieszkanie Plus kosztują … 2400 złotych miesięcznie. Za takie pieniądze można wynająć w pełni umeblowane lokum na rynku komercyjnym.

Dzięki wyciekom z korespondencji Dworczyka znamy już schemat działania polityków władzy. Interesuje ich tylko własny interes, słodkie zdjęcia z dobrym tłem i trwanie na stołkach. A realizacja jakichś programów? Nikogo nie obchodzi.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

No i mamy efekty. Jeśli czynsz w programie Mieszkanie Plus jest tak horrendalnie wysoki, to oznacza, że cały program odniósł wielką porażkę. Obrzydliwe jest to oszukiwanie ludzi przez polityków złajdaczonej prawicy. A kłamią co krok.

źródło: Fakt.pl