17 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieEfekt Tuska i nowa nadzieja. PiS gwałtownie traci poparcie

Efekt Tuska i nowa nadzieja. PiS gwałtownie traci poparcie

Platforma Obywatelska jest pierwszą partią opozycyjną w kraju. Pod przywództwem Donalda Tuska bardzo szybko pnie się w sondażach, pomimo kampanii ataków i oszczerstw, kierowanych w kierunku jej prezesa. Rosnące notowania PO oznaczają kłopoty dla Jarosława Kaczyńskiego, który zdaje się kompletnie oszalał, rozpętując oprócz wojny polsko-polskiej wojnę z USA oraz Unią Europejską.

Donald Tusk wzmocnił Platformę i dał jej zwolennikom coś, czego przez długi czas brakowało – nadzieję na normalność. A czasy są bardzo trudne i walka Tuska, Kosiniaka-Kamysza i innych liderów opozycji przeciwko Kaczyńskiemu nie będzie łatwa. Mamy bowiem do czynienia z człowiekiem nieobliczalnym, którego szaleństwo popchnęło do najgorszych działań przeciwko interesom milionów Polaków. Zniszczenie edukacji, obronności i gospodarki pokazuje to najlepiej.

Reklamy

Donald Tusk świetnie radzi sobie z atakami szczujni z Woronicza i krótko trzyma reżimowych propagandzistów. Jednak przeciwko niemu działają siły potężne, które mają wywołać w ludziach nienawiść. I trzeba o tym pamiętać – nie mamy do czynienia ze zwykłym przeciwnikiem politycznym ale obrzydliwym pisowskim reżimem, niemoralnym i zgniłym do cna przez pieniądze.

PiS traci na szczęście gwałtownie poparci i sam uwikłany jest w konflikty wewnętrzne. Wielu polityków tej partii boi się, bo przychodzi czas rozliczeń. I właśnie na to czekają Polacy.

Musisz o tym wiedzieć!