“Ulga dla Obajtka”. PiS chce zalegalizować majątki swoich polityków i działaczy?

Zapisy pisowskiego Nowego Wału zawierają zaskakujące rozwiązanie, pozwalające legalizować majątki pochodzące z przestępstwa, ujawniła Izabela Leszczyna.

A to ulga dla Obajtka. Mogą też skorzystać ministrowie i działacze #PiS, którzy chcieliby zalegalizować fortuny wyrosłe na pandemii – napisała posłanka. Chodzi o “Przejściowy podatek dochodowy od niektórych dochodów osób fizycznych, osób prawnych i innych jednostek organizacyjnych”.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Okazuje się, że projektowane przepisy przewidują rozwiązania adresowane do podmiotów zainteresowanych ujawnieniem organom podatkowym dochodów wcześniej nieopodatkowanych ale również podmiotów zainteresowanych wycofaniem się z podjętych wcześniej działań optymalizacyjnych.

Polacy nie zostawiają na pomysłach PiS suchej nitki:

  • Od zawsze sądziłem, że rząd jest od zamykania pralni, a nie ich otwierania.
  • PiS swoją mafię VAT-owską już miał, uznali więc że czas na “PRALNIE” brudnego szmalu…
  • Legalizacja fortun wyrosłych na pandemii oraz na narodowej aferze Getback z udziałem UNF oraz BFG
  • Innymi słowy to co ukradli zamierzają zalegalizować ustawą sejmową odsuwając w ten sposób ewentualne widmo poniesienia konsekwencji przed sądami karnymi. Kuriozum ustawodawcze.
  • Kolejny przekręt władzy! Chodzi im o zalegalizowanie nieuczciwie zdobytych majątków członków sekty pis i nic więcej. Złapią się oprócz Obajtka także sasiny, suskie, żony dzialaczy sekty, i każda szuja sprzyjającą obecnej władzy. Społeczeństwo nie zapomni!!!!