Pisowski Ład to kradzież naszych pieniędzy, uważają Polacy

RuskiŁad ma wyrównać nas w dół, sprawić, by większość z nas harowała na granicy opłacalności, zamiast promować przedsiębiorczość uzelażniać od wsparcia państwa. Pracować nie dla siebie i własnego dobrobytu, ale na dobrobyt innych. To nie jest żadna solidarność, to kradzież – napisał jeden z internautów, komentując pomysły PiS.

Nowy pisowski wał jest programem masowej podwyżki podatków i zwiększania obszarów biedy w Polsce. Zakłada wprowadzenie wysokich kar za pracę i odebranie ludziom pieniędzy, które jeszcze jakimś cudem zostały im w portfelach.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Podatki i skomplikowane przepisy spowodują wzrost ubóstwa. Firmy będą uciekać z Polski do krajów, gdzie jest bardziej przyjaźnie, zmniejszy się ilośc miejsc pracy. Czeka nas potężny kryzys, bo władzy zachciało się robić wały!