Czy Andrzej Duda w ogóle wie, o czym mówi? Prezydent twierdzi, że w czasie „epidemii nie zabrakło miejsc w szpitalach”

Andrzej Duda pojawił się po dłuższej nieobecności i ponownie zirytował Polaków. Prezydent stwierdził publicznie, że podczas epidemii „ogólnie nie zabrakło miejsc w szpitalach”.

– Prawda jest taka, że generalnie daliśmy radę – przekonywał prezydent w programie „Gość Wydarzeń” na antenie Polsat News.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Nie mieliśmy takiej sytuacji, żeby zabrakło ogólnie miejsc w szpitalach – dodał, wyraźnie mając nadzieję, że Polacy nie pamiętają, co się działo jeszcze kilka miesięcy temu.

– Udało nam się to opanować o tyle, że rzeczywiście nie przekroczyło to generalnie liczby łóżek, którymi dysponowaliśmy… – chwalił działania rządu PiS w czasie epidemii.

Jak wyglądała rzeczywistość, wszyscy pamiętamy. Szkoda tylko, że prezydent nie zadał sobie trudu, by się o niej dowiedzieć.