28 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpiniePrzedsiębiorcy, czas się bać! Andrzej Duda ma bardzo poważny problem z matematyką

Przedsiębiorcy, czas się bać! Andrzej Duda ma bardzo poważny problem z matematyką

Andrzej Duda jest bardzo słabym prezydentem. Do tej pory nie ujawniał jednak pewnej groźnej cechy, związanej z jego brakiem znajomości podstaw matematyki. Każdy przedsiębiorca w Polsce powinien zacząć się bać. I nie jest to żart .

Prezydent zajmuje się głównie przyjemnościami, latem Jurata, zimą narty. Czasem lata na olimpiady, jak akurat jakaś się trafi. Nie przemęcza się. Jednak jego ostatnie słowa poważnie zaniepokoiły Polaków: „Jestem przekonany, że zyskają na tym również przedsiębiorcy” – powiedział Andrzej Duda o tak zwanym Polskim Ładzie, znanym szerzej jako Nowy Wał PiS.

Reklamy

Problem prezydenta polega na tym, że Nowy Wał to tak naprawdę gigantyczna podwyżka podatków dla większości Polaków. Można to bardzo łatwo obliczyć, bowiem PiS wprowadza podatek zdrowotny, którego nie da się odliczać od podatku. Wymaga wiedza ze szkoły podstawowej. Każdy przedsiębiorca i każdy pracownik na tym straci. Więc coś z tą znajomością matematyki u prezydenta jest źle.

Polscy przedsiębiorcy stracą również na komplikacji przepisów skarbowych. Andrzej Duda skończył podobno prawo, więc to też nie powinno być dla niego niczym trudnym do zrozumienia. Pan Długopis jednak najwyraźniej także i tej kwestii nie rozumie, albo rozumieć nie chce, zajęty wypoczynkiem. Smutne.

Może panie prezydencie Duda czas odejść na prezydencką emeryturę? Niech pan się nie kompromituje takimi wypowiedziami, bo to wstyd i dla pana i dla nas, jako społeczeństwa.

 

Musisz o tym wiedzieć!