Kompromitacja Andrzeja Dudy. Nadmiarowo zmarło 70 tysięcy Polaków a on mówi “daliśmy radę”

Wstyd, panie Duda! Wstyd i hańba. Prezydent opowiadający o tym, że w pandemii “generalnie daliśmy radę” to przykład absolutnego braku wyczucia i wrażliwości społecznej lub brak wiedzy. Być może w Pałacu Prezydenckim wszystkie telewizory i smartfony są zaprogramowane na TVP Info, ale rzeczywistość jest inna.

Ponad 70 tysięcy nadmiarowych zgonów to dramat. To jedno całkiem spore miasto. Ci ludzie zmarli bo pańscy koledzy, panie Duda, politycy PiS, nie poradzili sobie z epidemią a co gorsza próbowali na niej robić różnego rodzaju geszefty i wały.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Generalnie daliście radę”? Nie panie Duda, nie daliście rady. Daliście d..y. Położyliście nawet akcję szczepień. Daliście ukraść pieniądze na respiratory. Sprowadziliście bezwartościowe maseczki z Chin. Robiliście żenujący show, który sprowadzał się do pustych słów. Byliście przerażeni i kłamaliście. Tak, pańscy koledzy okłamywali Polaków.

A pana szef, Jarosław Kaczyński, powinien ponieść za to wszystko odpowiedzialność karną. I poniesie – jeśli tylko do władzy wróci prodemokratyczna opozycja. Odsuniemy Was od władzy i rozliczymy, także pana. Rachunek będzie bardzo drogi, panie prezydencie.