Wstyd, panie Duda! Wstyd i hańba. Prezydent opowiadający o tym, że w pandemii “generalnie daliśmy radę” to przykład absolutnego braku wyczucia i wrażliwości społecznej lub brak wiedzy. Być może w Pałacu Prezydenckim wszystkie telewizory i smartfony są zaprogramowane na TVP Info, ale rzeczywistość jest inna.

Ponad 70 tysięcy nadmiarowych zgonów to dramat. To jedno całkiem spore miasto. Ci ludzie zmarli bo pańscy koledzy, panie Duda, politycy PiS, nie poradzili sobie z epidemią a co gorsza próbowali na niej robić różnego rodzaju geszefty i wały.

Reklamy

“Generalnie daliście radę”? Nie panie Duda, nie daliście rady. Daliście d..y. Położyliście nawet akcję szczepień. Daliście ukraść pieniądze na respiratory. Sprowadziliście bezwartościowe maseczki z Chin. Robiliście żenujący show, który sprowadzał się do pustych słów. Byliście przerażeni i kłamaliście. Tak, pańscy koledzy okłamywali Polaków.

A pana szef, Jarosław Kaczyński, powinien ponieść za to wszystko odpowiedzialność karną. I poniesie – jeśli tylko do władzy wróci prodemokratyczna opozycja. Odsuniemy Was od władzy i rozliczymy, także pana. Rachunek będzie bardzo drogi, panie prezydencie.

 

Poprzedni artykułCzy i gdzie zniknęło polskie złoto z NBP? To może być wielka afera PiS
Następny artykułNajwiększy odlot Macierewicza. Piłsudski i Dmowski według niego czerpali siłę z Powstania Warszawskiego [WIDEO]