Prawo i Sprawiedliwość na niewyobrażalną skalę zaangażowało się w promowanie Polskiego Ładu. W Polskę ruszyli politycy PiS, na czele z Mateuszem Morawieckim, opowiadając wszystkim, jakie to korzyści na nas spłyną, jeśli tylko Polski Ład zostanie wprowadzony w życie.

– Za czasów komuny mimo wszystko nie uważano, że ludzie są idiotami. Natomiast w tej chwili nowa władza swoimi posunięciami, swoją propagandą, dosyć skutecznie ogłupiła społeczeństwo. Ludzie są traktowani w sposób, który ubliża inteligencji osób myślących – uważa Wiesław Gałązka, ekspert ds. wizerunku politycznego i kampanii wyborczych.

Reklamy

– Odnajduję bardzo wiele nie tylko technik, ale nawet sformułowań zbieżnych z epoką Gierka. To propaganda sukcesu, która pod względem bezczelności i nieszanowania obywateli przebija jednak Gierka. Za czasów komuny mimo wszystko nie uważano, że ludzie są idiotami. Natomiast w tej chwili nowa władza swoimi posunięciami, swoją propagandą, dosyć skutecznie ogłupiła społeczeństwo. Ludzie są traktowani w sposób, który ubliża inteligencji osób myślących – dodaje.

Poprzedni artykułSzok w PiS. Polacy nie chcą polexitu!
Następny artykułGowin odejdzie z rządu? Sugeruje to… rzecznik prasowy Porozumienia