Redakcja i Wydawawca portalu internetowego „Tysol.pl” przepraszają Pana Jana Krzysztofa Bieleckiego za rozpowszechnianie na łamach artykułu “Z. Kuźmiuk: A wtedy kiedy Rosja miała przejąć Lotos, Orlen, możejki i Azoty; to jaki miał być Ład”?” z dnia 26 lipca 2021 r. w portalu „Tysol.pl” nieprawdziwych informacji, jakoby Pan Jan Krzysztof Bielecki brał udział w lobbowaniu przejęcia tarnowskich Azotów przez firmę Acrow – czytamy w oświadczeniu Cezarego Krysztopy, redaktora naczelnego medium które znane jest m.in. z ostrych ataków na demokratyczną opozycję.

“Wskazane informacje i zarzuty nie znajdują jakiegokolwiek oparcia w faktach. Bardzo przepraszamy, że na lamach prowadzonego przez nas portalu doszło do opublikowania nierzetelnego teksty, który niesłusznie postawił Pana Jana Kizysztofa Bieleckiego w złym świetle i naruszał Jego dobra osobiste, w szczególności Jego dobre imię,.
Cezary Krysztopa – Redaktor naczelny serwisu internetowego „Tysol.pl” TYSOL Sp. z o.o. – Wydawca i administrator serwisu internetowego „Tysolpl”” – czytamy dalej w oświadczeniu.

Reklamy

Swoją drogą nawet w oświadczeniu Krysztopa popełnił błąd: ” doszło do opublikowania nierzetelnego teksty” – napisano w jego treści. Czyżby nerwy podczas pisania?

Tysol ostro atakuje prodemokratyczną opozycję i wspierające je media, co najmniej kilkukrotnie pisał też o Wieści24.pl, prezentując skrajne opinie.

“Widzisz Krysztopa. Wystarczy rzetelnie i uczciwie wykonywać swoją pracę, a wtedy nie trzeba na stronie głównej umieszczać przeprosin” – skomentował zamieszczony wpis Marcin Tyc.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułKosiniak-Kamysz ostrzega: polskie rodziny biednieją. Kupują nawet mniej mięsa!
Następny artykułDonald Tusk tłumaczy jak odsunąć PiS od władzy: „To program pozytywny, konkretny i skomplikowany”