28 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieKosiniak-Kamysz wzywa polityków do podpisania deklaracji dot. szczepień. To polska racja stanu

Kosiniak-Kamysz wzywa polityków do podpisania deklaracji dot. szczepień. To polska racja stanu

Szczepienia stanęły!Dlatego w trosce o zdrowie i życie naszych Rodaków, zwracam się do najważniejszych osób w państwie, by wspólnie, ponad politycznymi podziałami, wystąpić z apelem zachęcającym do szczepienia. Dziś to jest polska racja stanu! – mówił dzisiaj Władysław Kosiniak-Kamysz.

Wzywam prezydenta, marszałków Sejmu i Senatu, premiera oraz wszystkich liderów politycznych do podpisania deklaracji zachęcającej Polaków do szczepień. Może nas wiele różnić, ale musi łączyć walka o życie i zdrowie Polaków – dodał prezes PSL.

Reklamy

Władysław Kosiniak-Kamysz jest lekarzem. Jego zdaniem, wspieranym przez naukowców, szczepienia mogą zapobiec nawrotom epidemii.

Ludowcy bardzo krytycznie oceniają rządowy program wsparcia szczepień. Okazał on się porażką – mówią. Za nieudany program odpowiada Michał Dworczyk, minister w Kancelarii Premiera. Jego i Mateusza Morawieckiego obarcza się odpowiedzialnością za dziesiątki tysięcy zgonów. Za rządów PiS zmarło w Polsce najwięcej ludzi od czasów II Wojny Światowej.

 

 

Musisz o tym wiedzieć!