23 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieW TVPiS pracują idioci. Właśnie wymyślili, że Wielka Brytania ma prezydenta

W TVPiS pracują idioci. Właśnie wymyślili, że Wielka Brytania ma prezydenta

TVPiS zatrudnia idiotów. Tak przynajmniej wynika z analizy treści, które są prezentowane na ekranach telewizorów. W ramach kampanii broniącej gigantyczne podwyżki dla polityków PiS, a przypomnijmy że jest to nawet 6 tysięcy złotych (!) miesięcznie, TVPiS prezentuje zarobki w poszczególnych krajach.

W przypadku Wielkiej Brytanii coś jednak nie wyszło. Podając zarobki napisano, że prezydent tego kraju zarabia 13 tysięcy funtów. Najwidoczniej idioci pracujący w TVPiS nie wiedzą, że Anglia nie ma prezydenta a struktura władzy jest zupełnie inna niż w Polsce.

Reklamy

Brak elementarnej wiedzy i kultury to cecha prymitywów związanych z układem władzy. Zatrudniają hesterów, kłamców, bandytów a teraz wychodzi na to, że jeszcze idiotów.

To nie jedyna porażka, jaką zaliczają propagandziści Kurskiego. W poniższym materiale można usłyszeć takie oto sformułowanie „niekoniecznie przyjaznemu naszemu państwowi”. Tak może mówić obcokrajowiec, który język polski dopiero poznaje, ale najwyraźniej również ten materiał przygotowywał analfabeta językowy.

źródło: Twitter

Musisz o tym wiedzieć!