03 grudnia 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieWłaściciele Żabki sponsorowali Rydzyka. Czy dlatego biznesmen z Torunia atakuje niedzielną konkurencję?

Właściciele Żabki sponsorowali Rydzyka. Czy dlatego biznesmen z Torunia atakuje niedzielną konkurencję?

Tadeusz Rydzyk był sponsorowany przez właścicieli Żabki – ujawnił dziennikarz śledczy Tomasz Piątek. Pisze o tym w swojej książce „Rydzyk i przyjaciele. Wielkie żniwo”. Wygląda więc na to, że walka Rydzyka z otwarciem innych sklepów w niedzielę może mnie zupełnie inne podłoże niż względy rodzinne i religijne?

Biznesmen z Torunia może po prostu działać z chęci zysku – i w ten sposób wspierać swoich sponsorów, którzy hojnie wspierali jego firmy. Bo Radio Maryja oraz inne projekty Rydzka to zwykły biznes, z którego on świetnie żyje (o czym świadczy m.in. jego zaokrąglona figura).

Reklamy

Dobrobyt toruński nie bierze się tylko z wpłat biednych ludzi z całego kraju. Takie wpłaty to doskonały sposób na zamaskowanie innych wpływów i to bardzo dużych. Rydzyk kryje bardzo dużo tajemnic i warto przyjrzeć mu się bliżej. Ma tyle pieniędzy, że zastanawiał się nawet nad otwarciem legalnej działalności bankowej – mówią osoby znające temat bliżej.

źródło: Twitter

Musisz o tym wiedzieć!