Przybierają na sile protesty rolników. Już wkrótce musimy się liczyć z tym, że blokady pojawią się w całej Polsce. Postulat jest w zasadzie jeden: rozmowa z premierem Morawieckim o trudnej sytuacji producentów żywności.

– Premier jest tchórzem. Myśli, że my się zmęczymy i nic nie będzie się działo. My zapowiadamy: w ciągu maksymalnie czterech tygodni – podejrzewam, że uda się to zrobić szybciej, ale musimy dać sobie trochę czasu – paraliż całego kraju – mówił podczas konferencji prasowej lider rolniczej Agrounii Michał Kołodziejczak.

Reklamy

– […] dzisiaj Kornel Morawiecki wstydziłby się za to, jak jego syn się zachowuje. Kornel Morawiecki to twórca Solidarności Walczącej, a dziś walczący na ulicy ludzie są gnojeni, dyskryminowani i pomijani. Nasze problemy są po prostu niezauważane. Ja mam jasny przekaz – Mateusz, idziemy po ciebie – dodał Kołodziejczak.

Poprzedni artykułStraszy laików i zarabia na strachu. Tak współpracujący z ABW dziennikarz udaje eksperta od cyberbezpieczeństwa
Następny artykułGiertych mocno o zmrożeniu tzw. Izby Dyscyplinarnej. “Najważniejsi akolici PiS zaczynają uważać, że będą odpowiadać za swoje czyny. Zaczął się strach”