Rolnicy mocno: „Premier jest tchórzem!”

Przybierają na sile protesty rolników. Już wkrótce musimy się liczyć z tym, że blokady pojawią się w całej Polsce. Postulat jest w zasadzie jeden: rozmowa z premierem Morawieckim o trudnej sytuacji producentów żywności.

– Premier jest tchórzem. Myśli, że my się zmęczymy i nic nie będzie się działo. My zapowiadamy: w ciągu maksymalnie czterech tygodni – podejrzewam, że uda się to zrobić szybciej, ale musimy dać sobie trochę czasu – paraliż całego kraju – mówił podczas konferencji prasowej lider rolniczej Agrounii Michał Kołodziejczak.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– […] dzisiaj Kornel Morawiecki wstydziłby się za to, jak jego syn się zachowuje. Kornel Morawiecki to twórca Solidarności Walczącej, a dziś walczący na ulicy ludzie są gnojeni, dyskryminowani i pomijani. Nasze problemy są po prostu niezauważane. Ja mam jasny przekaz – Mateusz, idziemy po ciebie – dodał Kołodziejczak.