28 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieCzas ujawnić prawdziwy majątek Mateusza Morawieckiego

Czas ujawnić prawdziwy majątek Mateusza Morawieckiego

Mateusz Morawiecki zgromadził gigantyczny majątek, który może być wart dużo więcej, niż do tej pory ujawniono. Jednak przepisał go na żonę, co w praktyce uniemożliwia dowiedzenie się prawdy o tym ile zarobił i na co wydał pieniądze. Spekulacje o wielu nieruchomościach, w tym w Hiszpanii, mogą być prawdziwe a sam Morawiecki unika tematu jak ognia.

Temat majątków polityków PiS wywołał Szymon Jadczak z Wirtualnej Polski. Dziennikarz napisał artykuł o majątku Donalda Tuska z dość krzykliwym tytułem. Wśród wielu komentarzy pojawiły się pomysły o zlustrowaniu Mateusza Morawieckiego. Jego majątek jest bowiem dość zagadkowy – Morawiecki ma na koncie podejrzane transakcje nieruchomościami z kościołem, mówi się też o tym, że część pieniędzy trzyma na zagranicznych kontach i ma nieruchomości m.in. w Hiszpanii.

Reklamy

Premier nie chce o tym mówić i nie wiadomo ile prawdy w tych pogłoskach, a Polacy mają prawo to wiedzieć. Majątek premiera to ważna informacja dla wszystkich, którzy chcą by państwo było transparentne i uczciwe.

Musisz o tym wiedzieć!