18 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieUjawniamy: Wypowiedzi o Polexit nie są przypadkowe! Tylko u nas: tajemnicze badania...

Ujawniamy: Wypowiedzi o Polexit nie są przypadkowe! Tylko u nas: tajemnicze badania opinii

Dotarliśmy do bulwersujących informacji, związanych z wypowiedziami pewnych polityków oraz dziennikarzy na temat Polexitu. Okazuje się, że jedna z warszawskich agencji zajmujących się badaniami opinii publicznej otrzymała zlecenie na badanie nastrojów po takich wypowiedziach. Według słów przedstawiciela tej firmy, Polacy powoli radykalizują się jeśli chodzi o Unię Europejską i coraz więcej osób, szczególnie poza dużymi miastami, staje się zwolennikami opuszczenia Unii.

Na szczęście nie są to przepływy duże, ale jeśli widać je w badaniach, to znaczy że zatrute ziarno rzucone na polską glebę zaczyna przynosić zgubne skutki.

Reklamy

Można też się zastanawiać, po co ktoś wydaje po kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie na badanie dość głupich i płytkich wypowiedzi polityków Zjednoczonej Prawicy o Unii. Odpowiedź może się kryć w rosyjskich powiązaniach i kontroli, którą wschód sprawuje nad nimi, m.in. dzięki taśmom i kompromatom.

Brzmi to wszystko jak spiskowa teoria dziejów, ale nią nie jest. To wszystkie dzieje się na naszych oczach, jedynie przykryte cienką zasłoną kłamstw. Warto, by opozycja podjęła zdecydowane działania, które postawią kres wpływom rosyjskim i realizacji rosyjskiej agendy przez układ władzy.

Niedługo może być już za późno. Do sprawy wrócimy.

Musisz o tym wiedzieć!