22 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieW Polsce nie było nigdy władzy tak zakłamanej jak dzisiaj

W Polsce nie było nigdy władzy tak zakłamanej jak dzisiaj

Premier Polski jest kłamcą. Był za swoje kłamstwa dwukrotnie skazany sądownie. Telewizja Pisowska bije rekordy hipokryzji i zakłamania. Politycy Zjednoczonej Prawicy kłamią jak najęci. Kłamstwo stało się narzędziem władzy. Jednak nie wolno nam wobec tego przechodzić obojętnie. Nie wolno myśleć, że się do tego przyzwyczailiśmy. Władzę trzeba rozliczać a ich kłamstwa codziennie pokazywać.

Kłamstwa w przestrzeni publicznej jest tak dużo, że wypchnęło prawdę. Wiele osób powoli obojętnieje na kłamstwo a to bardzo groźne zjawisko! Nie wolno godzić się z zaełamanywaniem rzeczywistości. Kaczyńskiemu kiedyś się wymsknęło, ze nie wolno dopuścić do tego abyśmy my wiedzieli, że oni kłamią.

Reklamy

My nie tylko musimy wiedzieć, że oni kłamią, ale musimy również mówić o tym innym, uczyć, pokazywać i przestrzegać. Opozycja i media opozycyjne mają przed sobą bardzo wielkie dzieło: uświadomienie wyborców PiS. Partia ta ma tak wysokie poparcie, bo używa kłamstwa na codzień. Robi to z premedytacją.

W Polsce nie było nigdy władzy tak zakłamanej jak dzisiaj. Tą władzę trzeba odsunąć od władzy, rozliczyć i powsadzać do więzienia na długie lata. Żeby nikomu nigdy w przyszłości nie przyszło do głowy używać takich podłych metod.

Musisz o tym wiedzieć!